8 Aralık 2012 Cumartesi

Yandex Metrica - Sayaç İncelemesi


  Merhaba arkadaşlar ,

Sizlere herhangi bir sitenizin ziyaretçi bilgilerinin , arama motorları üzerinden hangi kelimeler ile geldiklerini , trafik kaynakalarını , sitenizin sitenizde ne tuşladığını ve nasıl dolaştığını video olarak izleyebileceğiniz çok güzel bir sistem. Bende en iyi sayaç servisi. Ayrıca en çok ziyaretçi alan sitelerin üst sıraya çıktığı bir liste bulunmakta ve bu sayede herkes hitini artırmak için özen göstermesini sağlıyor.Sayaç servisi kesinlikle sahte ziyaretçileri saymamakta ve sitenizde yavaşlatma yapmıyor. Siteyle birlikte yükleniyor. Webvisör özelliği ile kişilerin sitenizde ne yaptığını 1'e 1 gösterir. Önceki günlere göre bu günün ne kadar hit geleceğini tahmin eder ve ettiği tahminler genellikle tutar. Çoğulları her kişi başına 15 saniyede bir sayar. Yani 15 saniyeden önce 100 kerede başka sayfaya girse 15 saniyeden sonra yapılacak 1 sayfayı sayar ve sahte çoğul hitleri ortadan kaldırır. Forum analizleri ve web sayfanızda hangi tuşları tuşladığını gösteren sistem ile kişilerin sitenizde ne yaptığını görebilirsiniz. Kullanabilmek için 30 saniye gibi kısa bir süreyle kayıt olabilirsiniz. Kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

                                    Webvisör ve Tuşlama Kullanımı Hakkında VideoE ticaret sitesinden bir şey alacaksanız ve sayfada yandex analiz kodu var ise yazdıklarınızı görebilir. Bu yüzden dikkatli olmanızı öneririm.Makale İçeriği DMCA Lisansı Altındadır.

DMCA.com Protection Status

Yazıyı Paylaş
 • Share to Facebook
 • Share to Twitter
 • Share to Google+
 • Share to Stumble Upon
 • Share to Evernote
 • Share to Blogger
 • Share to Email
 • Share to Yahoo Messenger
 • More...

2 yorum

 1. merhaba bende webisore girsemde sayaç kodu bulunamadı ama ekli nasıl düzeltebilirim ?

  YanıtlaSil
 2. @Adsız

  Merhaba ,

  Çözüm için sitenizin sayaç ayarlarından webvisor özelliğine başındaki kutuya tıklayarak tik ekleyin daha sonra yeniden oluşturulacak kodu sitenize ekleyin.

  Resim : Tıklayın

  YanıtlaSil

Yorum yaparken yazım kurallarına uygun , açıklayıcı yorumlar yapınız. Küfür ve Argo Kullanmayınız. Unutmayın ki yorumlarınız bizler için çok önemli.

Yorum içine link eklemek yasaktır. İsim seçeneği ile link ekleyebilirsiniz.

:) :-) :)) =)) :( :-( :(( :d :-d @-) :p :o :>) (o) [-( :-? (p) :-s (m) 8-) :-t :-b b-( :-# =p~ :-$ (b) (f) x-) (k) (h) (c) cheer

 
© 2011- 2013Hile & Makale -


Kayıt RSSYorum RSS
Yukarı çıkar beni kaptaan !