15 Mart 2013 Cuma

15 Mart Panda Güncellemesi

Merhaba arkadaşlar ,

Google spamı , hacklinki vb şeyleri engellemek için Matt Cutts 15-18 mart arasında Google Panda güncellemesi yapacağını belirtiyor. Bu güncellemenin tarihinde 4 büyük Google Panda güncellemesini yapmayı planlıyor. Aslında bu güncellemeler çok iyi oluyor. Bize kimi zaman az kimi zaman çok vurucu zarar veriyor.Bundan önceki güncellemede bir çok kelimede gerileme oldu onların eski yerine geri gelmesini 4 gözle gözlüyorum. Her neyse bu güncellemede bana yarayacak.

Ayrıca daha önceki Google Panda güncellemesinde kurunun yanında yananların ise bu güncelleme sayesinde eski durumuna geleceği söyleniyor.

Aslında bu tür güncellemelerden etkilenmemek için kaliteli site yetiyor ve ne yazık ki backlink artık ölme derecesine kaldı. Bana göre 1-2 sene sonra backlink Google'ın yüzünden düşecek ve kalite yerini alacaktır ve Google+ nın önemi tavan yapacaktır. Bu nedenle Google+ da yazdığınız yazıları paylaşın derim.

Not : Sadece tahmindir durum kesin değildir ve bir hafta sonra yeniden açıklama yapılacaktır.


Hepinize iyi şanslar dilerim.
Makale İçeriği DMCA Lisansı Altındadır.

DMCA.com Protection Status

Yazıyı Paylaş
 • Share to Facebook
 • Share to Twitter
 • Share to Google+
 • Share to Stumble Upon
 • Share to Evernote
 • Share to Blogger
 • Share to Email
 • Share to Yahoo Messenger
 • More...

4 yorum

 1. Admin hile kelimesinden düşmüşsün gözümden de düştün la.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ,

   Şuan senin kim olduğunu tahmin edebiliyoırum ama yazıda da olduğu gibi güncellemeler nedeni ile bir gerileme bulunmaktadır. 1. sıra her zaman bizim. Site eski yerini alacaktır emin olun.

   Sil
 2. Admin hile de birinci miydiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar ,

   Lütfen gerçek isminiz ile yorum yapınız.

   Sil

Yorum yaparken yazım kurallarına uygun , açıklayıcı yorumlar yapınız. Küfür ve Argo Kullanmayınız. Unutmayın ki yorumlarınız bizler için çok önemli.

Yorum içine link eklemek yasaktır. İsim seçeneği ile link ekleyebilirsiniz.

:) :-) :)) =)) :( :-( :(( :d :-d @-) :p :o :>) (o) [-( :-? (p) :-s (m) 8-) :-t :-b b-( :-# =p~ :-$ (b) (f) x-) (k) (h) (c) cheer

 
© 2011- 2013Hile & Makale -


Kayıt RSSYorum RSS
Yukarı çıkar beni kaptaan !