20 Ocak 2013 Pazar

Blogunuz İle Para Kazanın

 Merhaba arkadaşlar ,
Sizlere blogunuzla nasıl para kazanacağız hakkında bilgi vermek istiyorum. Son günlerde sahtekar scam siteler çoğaldı , kazancınız ödenmez tam ödeneceği zaman hesabınız kapatılır vs.

Blogunuzdan para kazanmak için belirli yöntemler vardır. Bunların başında reklam firmaları , kişisel olarak banner , link satma ve tanıtım yazısıdır.

Reklam firmaları ile üye olduğunuz zaman görüntülenme ve tıklanma sayısına göre kazanç sağlar. Ancak en çok kazanç tıklanma ile sağlanmaktadır. = 1k hitle günlük 5 tl kazanmanız mümkün.

Banner ve link satarak karşı tarafa link vererek onu arama motorlarında yükseltebilir , yada banner vererek popülerleşerek akılda kalmasını sağlıyorsunuz ve hitini , ziyaretçilerini artırıyor. Pr2 ve 2k hitli siteler için 1 aylık link 15-20 tl , banner ise 20-30 tl olarak satabilirsiniz.

Tanıtım yazısı ile başka bir siteyi tanıtarak para kazanmanız mümkün olacaktır. 1 pr ve 1 k hitiniz olsa rahatlıkla müşteri bulabilirsiniz.

Reklam firmaları için önerim Yllix  ve Adsensedir. Yllix az kazandırır ancak Splash kod eklerseniz 2 k hitli bir site ile günlük 4-7 tl kazanmanız mümkün , Adsense 1 k hitli site ile güzel bir reklam yerleşim çalışması yaparsak 1-3 dolar kazanmamız mümkün olabilir.

Banner ve link satışları için popüler forumlarda konu açabilirsiniz. Başka webmaster forumları gelir. Konu açarken pagerankınızı , Google index sayınızı , Google görsel index sayınızı , Yahoo , Yandex , Bing index sayınızı ve son olarak hitinizi yazmanız yeterli olacaktır.

Tanıtım yazısı içinde forumlarda konu açarak Google index sayınızı , Google görsel index sayınızı , Yahoo , Yandex , Bing index sayınızı ve son olarak hitinizi yazmanız yeterli olacaktır.

Adsense ve ya Yllix'den günlük 5 tl kazansak : 450 Tl
3 aylık 20 tlden 6 adet link alsak = 360 Tl
2 Adet 25 tlden 3 aylık banner satsak :  50 =150 Tl
Ayda 5 adet 5 tl'den tanıtım yazısı satsak = 25 Tl

3 ayda toplam 1035 Tl yapar. Bu kazancı sadece pr2 ve 2 k hitli bir blog ile kazanabilirsiniz.Makale İçeriği DMCA Lisansı Altındadır.

DMCA.com Protection Status

Yazıyı Paylaş
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Google+
  • Share to Stumble Upon
  • Share to Evernote
  • Share to Blogger
  • Share to Email
  • Share to Yahoo Messenger
  • More...

0 yorum

Yorum yaparken yazım kurallarına uygun , açıklayıcı yorumlar yapınız. Küfür ve Argo Kullanmayınız. Unutmayın ki yorumlarınız bizler için çok önemli.

Yorum içine link eklemek yasaktır. İsim seçeneği ile link ekleyebilirsiniz.

:) :-) :)) =)) :( :-( :(( :d :-d @-) :p :o :>) (o) [-( :-? (p) :-s (m) 8-) :-t :-b b-( :-# =p~ :-$ (b) (f) x-) (k) (h) (c) cheer

 
© 2011- 2013Hile & Makale -


Kayıt RSSYorum RSS
Yukarı çıkar beni kaptaan !